Страхова компанія

Страхова компанія  ПрАТ «Промислово страховий Альянс» працює на ринку України з 1994 року (до 1999 року – «Омета Південь Схід»). Предметом діяльності компанії є надання юридичним та фізичним особам широкого спектру страхових послуг і страхове обслуговування високого рівня. За основними рейтинговими показниками діяльності за останні роки компанія входить в число найбільших страхових компаній України, будучи активним членом Ліги страхових організацій України.

Основною спеціалізацією компанії є розробка і впровадження програм комплексного страхового обслуговування корпоративних клієнтів і їх трудових колективів, компанія активно виходить на ринок з пропозицією страхових продуктів для фізичних осіб. Протягом багатьох років компанія займає місце в першій 30 з більш ніж 400 працюючих в Україні страхових компаній на ринку добровільного медичного страхування.

Основу компанії становить високопрофесійна команда фахівців, здатних ефективно вирішувати в інтересах клієнтів поставлені завдання.

ПрАТ «Промислово страховий Альянс» має ліцензії на здійснення 10-ти видів добровільного та 3-х обов’язкових видів страхування, формує програми страхування безпосередньо для кожного клієнта, реалізуючи, при необхідності, послуги професійного консалтингу безпосередньо на Вашому підприємстві.

Відмінною рисою і одним з найважливіших напрямків діяльності компанії є різні види добровільного медичного страхування, що включають як програми класичного ризикового страхування на випадок хвороби, нещасних випадків, летальних випадків, так і програми, які передбачають надання будь-якого необхідного обсягу медичних послуг в Україні і за її межами .                 З цією метою у 2000 році нами була створена асистуюча медична фірма – «Асистанс Сервіс», ліцензована Міністерством охорони здоров’я України на надання всіх видів медичних послуг. Щоб бути впевненим у якості медичного обслуговування для наших клієнтів – фізичних та юридичних осіб – ми самі формуємо для Вас послугу, в якій Ви потребуєте.

А саме:

 1. оперативна діагностика і якісне лікування виниклих захворювань, лікарський контроль і своєчасне коректування призначеного лікування;
 2. постійна співпраця лікаря і пацієнта, що є основним принципом лікування в нашій фірмі;
 3. розробка індивідуальних планів корекції стану здоров’я та профілактики захворювань;
 4. невідкладна допомога в офісі і вдома (особистий і сімейний лікарі);
 5. реабілітація після перенесених захворювань;
 6. постійна курація пацієнта лікарем компанії, забезпечення контролю за якістю та обсягами діагностики і лікування, забезпечення наступності в призначеннях різних фахівців;
 7. послуги власної мережі особистих лікарів і лікарів офісу в різних містах України.

Але це далеко не весь спектр послуг, які може запропонувати своїм клієнтам ПрАТ «Промислово страховий Альянс».

Компанія стійко входить в ТОП-50 на ринку КАСКО, близько чверті питомої ваги портфеля компанії займає цей вид страхування. Зручне врегулювання страхових подій забезпечують багаторічні професійні відносини з кращими компаніями автомобільного асистансу України.

Головними перевагами, які отримує клієнт ПрАТ «Промислово страховий Альянс», є:

 1. відсутність необхідності складного самостійного пошуку необхідних медичних установ і фахівців-консультантів;
 2. захист від невиправданих витрат сил, матеріальних ресурсів і часу;
 3. можливість оптимізації реальних витрат на збереження здоров’я і майна;
 4. захист інтересів застрахованих у суперечливих ситуаціях;
 5. постійний контроль за якістю надання медичної допомоги застрахованим.
 6. Термінове вирішення комплексу питань врегулювання при ДТП.

Відмінною рисою ПрАТ «Промислово страховий Альянс» по відношенню до багатьох інших страхових компаній є формування власної медичної послуги, за якість якої компанія несе відповідальність.

За всіма видами страхування Альянс практикує індивідуальний підхід, кожен клієнт для нас – єдиний.

Виходячи з фінансових можливостей клієнта, страховий внесок може бути сплачений повністю або в розстрочку, термін дії страхового захисту від декількох днів до декількох років і т.д.

Якщо Ви згодні на власному досвіді переконатися в доцільності співпраці з нашою компаній, звертайтеся – ми готові до співпраці.