Промислово
страховий Альянс

38 044 221-05-51
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 19

indinsall © 2021 Усі права захищено

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 19

Страхування працівників пожежної охорони і членів пожежних дружин

ПрАТ Страхова компанія

Промислово страховий Альянс

Цей вид страхування здійснює обов’язкове особисте страхування осіб (далі Застраховані) які виконують згідно з чинним законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварій.

Страхування здійснюється на підставі Положення «Про порядок і умови обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони, та членів добровільних пожежних дружин (команд)», затвердженого Постановою КМУ №232 від 03 квітня 1995 року та Ліцензії АВ546912 від 12.10.2010р.

Страхувальник:

Підприємство, установа, організація (юридична особа), які утримують підрозділи відомчої та місцевої пожежної охорони і добровільні пожежні дружини (команди), та виконавчий комітет відповідної Ради, за рахунок бюджету якої утримується підрозділ місцевої пожежної охорони

Застрахований:

Працівник відомчої та місцевої пожежної охорони, член добровільної пожежної дружини (команди), який виконує згідно із чинним законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.

Предметом договору страхування є:

Майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать чинному Закону, пов’язані з життям, здоров’ям, працездатністю Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку, що наступив під час виконання ним своїх обов’язків з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварій.

Страхування здійснюється

На випадок збитку, завданого життю і здоров’ю Застрахованого внаслідок виконання ним обов’язків щодо гасіння пожеж або ліквідації наслідків аварій, а саме:

  • Смерті (загибелі) Застрахованого;
  • Отримання первинної інвалідності Застрахованим;
  • Тимчасової втрати працездатності Застрахованим.

Термін дії договору страхування становить – 12 місяців. Страховий тариф – від 0,1%.

ПрАТ
Страхова
компанія
Промислово
страховий
Альянс

Якщо Ви бажаєте на власному
досвіді переконатися в перевагах
співпраці з нами

То зв’яжіться з нами, зателефонував або заповніть форму

Зв’язатися